Psí plemena

Psí plemena: > Bostonský teriér (Boston Terrier) Bostonský teriér (Boston Terrier) - Bostonský teriér je živý a aktivní, vysoce inteligentní, také však přiměřeně ostrý a ušlechtilý. Je odvážný a sebevědomý, přitom však ne tvrdohlavý. Bostonský teriér má vynikající povahu a smýšlení, což z něho dělá nesrovnatelně příjemného společníka.
Psí plemena: > Bouvier (Cattle Dog) Bouvier (Cattle Dog) - Mezi bouviery patří několik starověkých belgických plemen pasteveckých psů.
Psí plemena: > Boykin španěl (Boykin Spaniel) Boykin španěl (Boykin Spaniel) - Boykin španěl (Boykin Spaniel) je velmi inteligentní s ohromnou touhou Vás potěšit a vždy Vám vyjít vstříc. Velice snadno se cvičí. Je to silný a dobrý plavec, ve vodě se snadno pohybuje. Jeho přátelský postoj z něho činí vynikajícího mazlíčka a společníka.
Psí plemena: > Brabantík (Petit Brabancon) Brabantík (Petit Brabancon) - Brabantík je krátkosrstý grifon, který nemá na čumáku vousy. Brabantík je také velice hravý pejsek, který ocení pozornost, je velmi živý, inteligentní a citlivý s takřka lidským výrazem v obličeji.
Psí plemena: > Brakýř jezevčíkovitý (Alpine Dachsbracke) Brakýř jezevčíkovitý (Alpine Dachsbracke) - Brakýř jezevčíkovitý je svým výrazem inteligentní a přátelský pes, svojí osobností je nebojácný. Vyznačuje se horlivostí, vytrvalostí, velikou energií a životní sílou. Jako domácí společníci jsou však chováni jen zřídka.
Psí plemena: > Braque Dupuy (Dupuy Pointer) Braque Dupuy (Dupuy Pointer) - Braque Dupuy (Dupuy Pointer) je rozverný, živý a odvážný pes, občas poněkud hrdý a vznětlivý. Je však také velmi milý a přátelský. Uchoval si vynikající lovecké vlastnosti, při práci je rychlý a neúnavný.
Psí plemena: > Brazilská fila (Fila Brasileiro) Brazilská fila (Fila Brasileiro) - Ke svému majiteli a jeho rodině se Brazilská fila projevují oddaností a věrností, k cizím jsou Fily obyčejně nedůvěřiví.
Psí plemena: > Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) - Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) je dobrým a spolehlivým hlídačem a důvěryhodným psem, který vůči své rodině doma neprojevuje žádné agresivní chování. Je to aktivní a činorodý pes, rozverný, živý a odvážný.
Psí plemena: > Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) - Brazilský teriér je činorodý, pozorný, aktivní a horlivý pes. Je přátelský a k přátelům jemný. Je to lovecký pes na malou zvěř, hlídací pes a společník.
Psí plemena: > Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) - Bretaňský ohař dlouhosrstý je urostlý, kompaktní, energický, dostatečně tělesně vyvinutý pes
Psí plemena: > Briard (Berger de Brie) Briard (Berger de Brie) - Briard je velký, mohutný a silný pes, vyniká inteligencí a chutí do práce. Miláček rodiny s dobrosrdečným a radostným charakterem pro život.
Psí plemena: > Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) - Briquet griffon vendéen je velmi vnímavý, ale také rozhodný a odhodlaný. Chováním je velmi iniciativní, energický a vitální, s obrovskou životní sílou.

: předchozí 1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jiří, zítra Marek