: > Norbotenský špic (Norrbottenspitz, Norrbottenspets) Norbotenský špic (Norrbottenspitz, Norrbottenspets) - Psi tohoto plemene se vyznačují veselým a přívětivým chováním, kromě toho jsou rozvážní a tišší.
: > Nordic Chill (sportovní free flash hra on-line) Nordic Chill (sportovní free flash hra on-line) - Nordic Chill - free flash hra on-line
Hledáme tuto fotku... HELP ! Norfolk Island CZ (Norfolk Island) - Podrobné informace o zemi, fotografie, mapy, obyvatelstvo, města, hospodářství, životní prostředí, statistiky
: > Norfolk teriér (Norfolk Terrier) Norfolk teriér (Norfolk Terrier) - Norfolk teriér je odvážný pes, dobře snášející děti.
: > Norská lesní kočka (Norwegian Forest Cat) Norská lesní kočka (Norwegian Forest Cat) - Norská lesní kočka je jedno z nejstarších plemen, vzniklo pravděpodobně z angorských koček, které byly do Norska dovezeny v 16.století. Vyznačují se klidným charakterem, trpělivostí a nevázaností.
: > Norsko (Norway) Norsko (Norway) - Země s překrásnou krajinou, s celoročně chladným počasím, patří mezi nejbohatší státy světa…
: > Norský buhund (Norwegian Buhund) Norský buhund (Norwegian Buhund) - Je to energický, aktivní a jako většina špiců dosti hlasitý pes. Je vynikajícím stopařem a hlídačem. Je velmi temperamentní a nenáročný.
: > Norský losí pes černý (Norsk Elghund black) Norský losí pes černý (Norsk Elghund black) - Oddaný a milý pes, nehodí se však pro chov v domácnostech.
: > Norský losí pes šedý (Norwegian Elkhound grey) Norský losí pes šedý (Norwegian Elkhound grey) - Elkhund je sebevědomý, energický a trochu nezávislý pes, který miluje život. Je přátelský, dům majitele však spolehlivě ochrání.
: > Norský lundehund (Norsk Lundehund) Norský lundehund (Norsk Lundehund) - Norský lundehund (Norsk Lundehund, Norwegian Lundehund) je velice živý, čilý, aktivní. Je to ostražitý a pohotový pes. Je charakteristický svými více prstými tlapkami.
: > Norwich terier (Norwich Terrier) Norwich terier (Norwich Terrier) - Norwich terier dobře snáší děti, zbožňuje svoji rodinu a je vřele oddán majiteli.
: > Notokaktus (Notocactus) Notokaktus (Notocactus) - Notokaktus (Notocactus) se vyznačuje tím, že již velmi brzy a bohatě kvete velkými květy.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Kamil, zítra Stela