: > Foxhaund (Foxhound) Foxhaund (Foxhound) - Foxhaund (Foxhound) se hodnotí jako temperamentní lovec, vždy připravený vytrvale pronásledovat svůj úlovek, klidně celý den a při jakémkoliv počasí.
: > Foxterier drsnosrstý (Fox Terrier Wire) Foxterier drsnosrstý (Fox Terrier Wire) - Foxterier drsnosrstý je živý a čilý pes, rychlý v pohybu, horlivý ve výrazu, nadšený v očekávání a napjatý v sebemenší provokaci. Je přátelský, nebojácný a svému pánovi vždy připravený vyhovět.
: > Foxteriér hladkosrstý (Fox Terrier Smooth) Foxteriér hladkosrstý (Fox Terrier Smooth) - Foxteriér hladkosrstý je živý, čilý, bystrý a pohotový pes. Je také velice přátelský, odvážný a nebojácný. Je velmi vstřícný, svého majitele i jeho děti miluje, bývá vynikající společník.
: > Francie (France) Francie (France) - Francie je země velkého množství uměleckých, kulturní památek…země vína, sýru…země letních a zimních radovánek…
: > Francouzská Guyana (La Guyane / La Gwiyan‘n) Francouzská Guyana (La Guyane / La Gwiyan‘n) - Francouzská Guyana je francouzský zámořský departement
: > Francouzská Polynésie (French Polynesia) Francouzská Polynésie (French Polynesia) - Francouzská Polynésie je francouzské zámořské území
: > Francouzský bílo-černý honič (French White And Black Hound) Francouzský bílo-černý honič (French White And Black Hound) - Francouzský bílo-černý honič pochází ze starých keltských psů. Kombinuje v sobě nejen vynikající lovecké vlastnosti, ale i klidný a vyvážený charakter.
: > Francouzský bílo-oranžový honič (French White and Orange Hound) Francouzský bílo-oranžový honič (French White and Orange Hound) - Francouzský bílo-oranžový honič je elegantní pes, úměrné a pevné stavby. Kombinuje v sobě nejen vynikající lovecké vlastnosti, ale i klidný a vyvážený charakter. Potřebuje aktivní, spíše mimoměstský život.
: > Francouzský buldoček (Bouledogue francais, French Bulldog) Francouzský buldoček (Bouledogue francais, French Bulldog) - Francouzský buldoček je družný, hravý, rozpustilý a důvtipný pejsek. Je velmi společenský, svého pána nadevše miluje. Francouzský buldoček je chápavým přítelem a kouzelným společníkem pro všechny členy rodiny.
: > Francouzský dlouhosrstý ohař (French spaniel) Francouzský dlouhosrstý ohař (French spaniel) - Francouzský dlouhosrstý ohař je Urostlý, kompaktní, energický, dostatečně tělesně vyvinutý pes
: > Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type, Braque Francais, type Gaascogne) Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type, Braque Francais, type Gaascogne) - Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type) je vstřícný, inteligentní a poslušný. Rychle a snadno se učí novým věcem, je dosti zvídavý. Nevyžadují tvrdou výchovu, plně postačí důsledná.
: > Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu (French Pointing Dog - Pyrenean type) Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu (French Pointing Dog - Pyrenean type) - Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu je vynikajícím společníkem, může žít jak na vesnici, tak bez obtíží také ve městě. Je to přátelský, poslušný a mírný pes, který se velmi snadno cvičí.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Kamil, zítra Stela