Psí plemena

Psí plemena: > Plavý bretaňský honič (Fawn Brittany Griffon) Plavý bretaňský honič (Fawn Brittany Griffon) - Plavý bretaňský honič je ohnivě vášnivý lovec, v přítomnosti lidí má však přirozeně dobrou povahu. Je podnikavý a pohotový, také však družný, laskavý a vyrovnaný.
Psí plemena: > Podhalaňský ovčák (Tatra Shepherd Dog, Polski Owczarek Podhalanski) Podhalaňský ovčák (Tatra Shepherd Dog, Polski Owczarek Podhalanski) - Tento veliký, bílý pes vyniká nezávislou povahou, ani trochu však nepostrádá svázanost s člověkem.
Psí plemena: > Pointr (English Pointer) Pointr (English Pointer) - Pointr je laskavý a poslušný pes, s ušlechtilým charakterem. Miluje děti a ve společnosti rodiny je velice spokojený. Pointr je také velice často nazýván králem loveckých psů.
Psí plemena: > Poitevin Poitevin - Poitevin je starodávné plemeno francouzských loveckých psů. Dnes už je však typickým domácím miláčkem. Poitevin je přátelský, vnímavý, bystrý a živý pes.
Psí plemena: > Polský chrt (Chart Polski, Polish Greyhound) Polský chrt (Chart Polski, Polish Greyhound) - Polský chrt (Polish Greyhound) je sebevědomý, sebejistý, odvážný a rezervovaně zdrženlivý pes, který je při lovu rychlý, velmi dovedný a neúnavný. Při akci reaguje rychle a brutálně.
Psí plemena: > Polský ogar (Ogar Polski, Polish Hound) Polský ogar (Ogar Polski, Polish Hound) - Polský ogar je středně velký pes, silné a kompaktní postavy, silné struktury kostí a dosti masivních končetin. V liniích těla působí spíše dojmem síly a výdrže, než rychlosti.
Psí plemena: > Polský ovčák nížinný (Polish Lowland Sheepdog) Polský ovčák nížinný (Polish Lowland Sheepdog) - Polský ovčák nížinný má klidný a vyrovnaný charakter. Ddovoluje to mu pracovat jako průvodce nevidomých lidí.
Psí plemena: > Porcelaine (Porcelaine Dog) Porcelaine (Porcelaine Dog) - Porcelaine je elegantní, noblesní, povahou živý a přátelský pes, s krásným zvonivě zvučným hlasem. Je také veselým, vytrvalým a nadšeným honičem.
Psí plemena: > Portugalský ohař (Portuguese Pointing Dog) Portugalský ohař (Portuguese Pointing Dog) - Portugalský ohař je dobře vybaven pro dlouhou a namáhavou práci, proto mu dopřejte přiměřené fyzické zátěže. Ve své vlasti je oceňován také jako domácí miláček.
Psí plemena: > Portugalský ovčák (Portuguese sheepdog) Portugalský ovčák (Portuguese sheepdog) - Chytrý a oddaný pes. Velice komunikativní a pohyblivý, k cizím lidem však nedůvěřivý.
Psí plemena: > Portugalský podengo (Podengo Portugues) Portugalský podengo (Podengo Portugues) - Je introvertní, uzavřený a k cizím lidem nedůvěřivý. I ke svému pánovi si zachovává určitý odstup.
Psí plemena: > Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) - Vyšlechtěn byl v Portugalsku pro lov králíků. Je to dobrý lovec i společník, srst nevyžaduje zvláštní péči.

: předchozí 1 2 3 4 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Petr, zítra Svatopluk