Kočky

Kočky: > Skotská klapouchá kočka (Scotish Fold Cat) Skotská klapouchá kočka (Scotish Fold Cat) - Skotská klapouchá kočka je velice nenáročná. Má vyrovnaný charakter a velkou vázanost na svůj dům i na člověka.
Kočky: > Slovník kočičích znaků (Krátký slovník kočičích znaků) Slovník kočičích znaků (Krátký slovník kočičích znaků) - Otírání hlavy o člověka, Uši ve vertikálním postavení, Široce rozevřené zornice. Co to znamená ?
Kočky: > Snowshoe Snowshoe - Plemeno Snowshoe vzniklo křížením dvoubarevných Amerických krátkosrstých koček se Siamskými kocoury.
Kočky: > Somálská kočka (Somali Cat) Somálská kočka (Somali Cat) - Somálská kočka je veselá a hravá, bystrá a učenlivá, přitom vnímavá a klidná.
Kočky: > Sphynx (Sfynx Cat) Sphynx (Sfynx Cat) - Sphynx je velice vzácné a řídce se vyskytující plemeno. Rodí se s krátkou a velice měkkou sametovou srstí. S růstem ale srst postupně vypadá a zmizí.
Kočky: > TCA (The Traditional Cat Association, Inc.) TCA (The Traditional Cat Association, Inc.) - TCA byla založena v roce 1987 za účelem rozmnožování, ochrany, rozvoje a prosazování původních plemen koček.
Kočky: > Thajská kočka (Thai Cat) Thajská kočka (Thai Cat) - Thajská kočka původem velké, mohutné a svalnaté plemeno. Výcviku dobře poddávají, příkazy se lehce učí nazpaměť.
Kočky: > TICA (The Internacional Cat Association) TICA (The Internacional Cat Association) - TICA je jedna z nejvýznamnějších a nejprestižnějších felinologických organizací na světě.
Kočky: > Tiffany kočka (Tiffany Cat / Chantilly) Tiffany kočka (Tiffany Cat / Chantilly) - Tiffany kočka je energická, živá a „upovídaná“ kočka. V jejím charakteru jsou obsaženy všechny povahy „Siamské kočky“.
Kočky: > Tonkinská kočka (Tonkinese Cat) Tonkinská kočka (Tonkinese Cat) - Tonkinská kočka je velice vázána na lidi, zvláště na děti. Věnuje jim veškerou svoji lásku.
Kočky: > Turecká Angora (Turkish Angora Cat) Turecká Angora (Turkish Angora Cat) - Tyto nádherné Turecké Angorky mají jemný a přítulný charakter, zároveň je to velmi živá a aktivní kočka.
Kočky: > Turecká kočka Van (Turkish Van) Turecká kočka Van (Turkish Van) - Turecká kočka Van mají neobvykle bujný temperament a zaujmou nás nádherným mňoukáním. Vody se nebojí, mají k ní velice kladný vztah. Lehce se naučí plavat a dokonce pod vodou loví rybky.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zbyněk, zítra Adolf