WWW.CELYSVET.CZ - encyklopedie: pokojové rostliny, psi, kočky, státy ___________________________________________________________________________________

Ramah, New Mexiko (Ramah, New Mexico)


ZEMĚ SVĚTA


Ramah, New Mexiko. Různorodá kultura a historie, obklopená otevřenými prériemi a růžovými kopci, jsou důvody proč jsme právě Ramah v Novém Mexiku vybrali.


Různorodá kultura a historie, obklopená otevřenými prériemi a růžovými kopci, jsou důvody proč jsme právě Ramah v Novém Mexiku vybrali, jako v současnosti nově objevovanou destinaci. Město samotné je bohaté na mormonskou historii, ačkoliv zde můžete viděti směsici dědičných kořenů od španělských osadníků po texaské fazolové farmáře. Místo je olemované rezervacemi Zuni a Ramah Navajo, a zdá se, že tato intenzivní pýcha jejich dědictví vyzařuje úplně všude. Národní památka El Morro je již celá staletí stará sbírka zpráv, vepsaných do pískovce právě americkými, španělskými a ostatními cestovateli.

Musíte navštívit Farmářský trh „The Ramah Farmers Market“, který je k vidění každý týden, a kde místní obyvatelé nabízejí salát, špenát, řepy, cibule a mrkve, posazené na stolech a smějící se z košíků uprostřed medových vůní květin. Zastavte se, aby jste se potěšili koláčkem z lískových oříšků nebo malinovým dortíkem. Živá kytarová hudba a veselé rytmy, se rozléhají přes zavlažovaná pole, kde se pasou koně a dobytek.

___________________________________________________________________________________