: > Německý lovecký terier (Deutscher Jagdterrier) Německý lovecký terier (Deutscher Jagdterrier) - Německý lovecký terier je silný a vytrvalý pes. Hodně se cení jako univerzální lovecký pes.
: > Německý ostnosrstý ohař (Deutsch Stichelhaar, German Rough-haired Pointing Dog) Německý ostnosrstý ohař (Deutsch Stichelhaar, German Rough-haired Pointing Dog) - Německý ostnosrstý ohař je přátelský, aktivní a živý pes, je to velice oddaný společník. Výborně se hodí jako hlídač nebo strážce.
: > Německý ovčák (German Shepherd Dog) Německý ovčák (German Shepherd Dog) - Německý ovčák je známý svojí inteligencí, talentem k libovolnému výcviku, oddaností chovateli, vytrvalostí i výjimečnou oblíbeností.
: > Německý pinč (German Pinscher) Německý pinč (German Pinscher) - Německý pinč (German Pinch) se velice dobře cvičí. Vyniká svým veselým a hravým charakterem, který si udržuje až do stáří. Je to temperamentní, pozorný a pohyblivý pes.
: > Německý rex (German Rex Cat) Německý rex (German Rex Cat) - Německý rex má tenké, středně dlouhé, s nevelkými oválnými tlapami končetiny.
: > Německý špic (Deutscher spitz, German Spitz) Německý špic (Deutscher spitz, German Spitz) - Německý špic je vždy pozorný, živý a veselý pes, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí.
: > Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz – Miniature Spitz) Německý špic malý (Deutscher spitz - Kleinspitz, German Spitz – Miniature Spitz) - Německý špic malý je roztomilý, pozorný, živý a veselý pejsek, který svého pána nadevše miluje a silně a oddaně k němu lne. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. K cizím je však nedůvěřivý, o návštěvě dá vědět vždy zběsilým štěkotem.
: > Německý špic střední (Deutscher spitz - Mittelspitz, German Spitz – Medium size Spitz) Německý špic střední (Deutscher spitz - Mittelspitz, German Spitz – Medium size Spitz) - Německý špic střední je vždy milý, pozorný a veselý pejsek, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je také učenlivý a snadno se cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá vynikajícího hlídače.
: > Německý špic trpasličí (Deutscher spitz - Zwerspitz, German Spitz - Pomeranian) Německý špic trpasličí (Deutscher spitz - Zwerspitz, German Spitz - Pomeranian) - Německý špic trpasličí (Pomeranian) je vždy pozorný, přátelský, živý a veselý pejsek, který ke svému majiteli citlivě a oddaně lne. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá vynikajícího hlídače.
: > Německý špic velký (Deutscher spitz - Grossspitz, German Spitz – Giant Spitz) Německý špic velký (Deutscher spitz - Grossspitz, German Spitz – Giant Spitz) - Německý špic velký je pozorným, živým, veselým a přátelským psem, který je vynikajícím společníkem. Svému pánovi je velice oddaný. Je to nadšený učenec, který se snadno cvičí. Jeho nedůvěra k cizincům a nedostatek dravého instinktu z něho dělá výborného hlídače.
: > Německý špic vlčí (Deutscher spitz – Wolfspitz, Keeshound) Německý špic vlčí (Deutscher spitz – Wolfspitz, Keeshound) - Německý špic vlčí je vždy přátelský, pozorný a živý pejsek, který je svému majiteli výjimečně oddaný. Je velmi učenlivý a snadno se cvičí. Díky své nedůvěře k cizincům a nedostatku dravého instinktu je velmi dobrým hlídače.
: > Nemoci koček (Diseases) Nemoci koček (Diseases) - Nemoci koček rozdělujeme na: neinfekční, infekční a parazitární.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Kamil, zítra Stela