Hledáme tuto fotku... HELP ! Necromanthus warcraft (strategické free flash hra on-line) - Necromanthus warcraft - free flash hra on-line
:  > Nejvyšší hory ČR Nejvyšší hory ČR - Nejvyšší hory jednotlivých pohoří.
:  > Nematanthus Nematanthus - Nematanthus (Nematanthus) je rozšířená, ale málo popsaná rostlina, s oválnými, kožitými a lesklými listy.
:  > Německá doga (Deutsche Dogge) Německá doga (Deutsche Dogge) - Německá doga (Deutsche Dogge) je ušlechtilý pes klidného a hrdého chování. Dogy bývají přátelské k lidem i ke zvířatům, pověstný je jejich výborný vztah k dětem. Ztělesňují v sobě ideální psí vlastnosti: fyzickou krásu s inteligenci, věrnost i odvahu.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Německá doga (Archiv Diskuzí) (Dog (Archiv Diskuzí)) - Archiv Diskuzí
:  > Německo (Germany) Německo (Germany) - Německo turisticky patří mezi vyhledávané a oblíbené země. Má velké množství udržovaných památek, možnost zimního vyžití v Alpách a kvalitní infrast
:  > Německý boxer (Deutscher Boxer) Německý boxer (Deutscher Boxer) - Poprvé byl německý boxer na výstavě předveden v Mnichově v roce 1895.
:  > Německý dlouhosrstý ohař (Deutsch Langhaar) Německý dlouhosrstý ohař (Deutsch Langhaar) - Německý dlouhosrstý ohař je vyrovnaný, klidný pes vyváženého temperamentu. Přítulný, snadno cvičitelný.
:  > Německý drátosrstý ohař (Deutcscher Drahthaariger Vorstehhund) Německý drátosrstý ohař (Deutcscher Drahthaariger Vorstehhund) - Německý drátosrstý ohař je poslušný a oddaný pes, má vyrovnanou povahu a dobře si rozumí s dětmi.
:  > Německý honič (Deutsche Bracke, German Hound) Německý honič (Deutsche Bracke, German Hound) - Je to jediné místní skotské plemeno přátelských psů. V porovnání s ostatními setry toto plemeno není tolik populární.
:  > Německý krátkosrstý ohař (Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund) Německý krátkosrstý ohař (Deutscher Kurzhaariger Vorstehhund) - Německý krátkosrstý ohař je ušlechtilý, harmonický pes, jehož tělesná stavba zaručuje sílu, vytrvalost a rychlost.
:  > Německý křepelák (German Spaniel, Deutscher Wachtelhund) Německý křepelák (German Spaniel, Deutscher Wachtelhund) - Německý křepelák je živý a vášnivý lovec, zároveň však velmi poddajný a přizpůsobivý pes.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Svatoslav, zítra Barbora