: > Eschynantus (Aeschynanthus) Eschynantus (Aeschynanthus) - Ampélní rostlina, která se odlišuje masitými a koženými listy a kvítky, zabarvenými do jasných červených a oranžových odstínů.
: > Eskymácká lajka (Eskimo Dog) Eskymácká lajka (Eskimo Dog) - Eskymácká lajka (Eskymo Dog) je ideálním tažným psem. Je přátelská a poslušná, odolná nepřízni počasí, a silně citově připoutána ke svému pánovi.
: > Estonsko (Estonia) Estonsko (Estonia) - Pobaltský stát, který se od konce 90. let min. stol. snaží o hospodářský růst…
: > Estonský lovecký pes (Estonian Hound) Estonský lovecký pes (Estonian Hound) - Estonský lovecký pes (Estonian Hound) je rychlý, dobrosrdečný a společenský pes, který uznává pouze svého majitele. K cizím lidem se chová ostražitě. Výborně se hodí pro chování v bytě, je vhodný pro strážní a hlídací službu.
: > Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) - V poslední době se toto plemeno s úspěchem umisťuje na výstavách.
: > Etiopie (Ethiopia) Etiopie (Ethiopia) - Ve starověku byla Etiopie označením černé Afriky…
: > EU (European Union) EU (European Union) - Mezinárodní organizace EU
: > Eucharis, líbenka (Eucharis) Eucharis, líbenka (Eucharis) - Eucharis (Líbenka) vytváří překrásnou tropickou houštinu.
: > Eukalypt, Blahovičník Kulatoplodý (Eucalyptus globulus) Eukalypt, Blahovičník Kulatoplodý (Eucalyptus globulus) - Eukapypt, kdysi oblíbený všelék australských domorodců, je dnes užíván hlavně při infekcích a průduškových obtížích.
: > Eurasier Eurasier - Eurasier je svému pánovi velice oddaný pes. Je dobře přizpůsoben k životu jak v bytě, tak i venku.
: > Eustoma, jícnovka (Eustoma) Eustoma, jícnovka (Eustoma) - Jednoletá rostlina, která potřebuje světlé, sluneční místo.
: > Evropská krátkosrstá kočka (European Shorthair Cat) Evropská krátkosrstá kočka (European Shorthair Cat) - Evropská krátkosrstá kočka, jako každá jednotlivá kočka tohoto plemene, má své osobní výrazné individuality. Obvykle je statná, hezky stavěná, nevázaná a přítulná, přitom však nevtíravá, lehko se přizpůsobí rytmu a stylu života chovatele.

: předchozí 1 2 3 4 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Mikuláš, zítra Ambrož