Psí plemena

Psí plemena:  > Puli (Hungarian Puli) Puli (Hungarian Puli) - Puli je živý a energický, velmi vitální a vytrvalý. Je to velice společenský a poslušný pejsek.
Psí plemena:  > Pumi Pumi - Pumi je věrný, chytrý, život milující společník.
Psí plemena:  > Pyrenejský horský pes (Pyrenean mountain dog) Pyrenejský horský pes (Pyrenean mountain dog) - S porovnáním se svými dávnými předky dnešní pyrenejský horský pes dostatečně zdomácněl a stal se oblíbencem jako miláček rodiny.
Psí plemena:  > Pyrenejský mastin (Pyrenean Mastiff, Mastin de los Pirineos) Pyrenejský mastin (Pyrenean Mastiff, Mastin de los Pirineos) - Díky svému pozoruhodně oddanému charakteru si plemeno opět získává oblíbenost.
Psí plemena:  > Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí (Pyrenean Sheepdog Long-haired) Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí (Pyrenean Sheepdog Long-haired) - Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí je velice pohyblivý a energický pes, pohybuje se velice pružně.
Psí plemena:  > Pyrenejský ovčák s kratkou srstí (Pyrenean Sheepdog) Pyrenejský ovčák s kratkou srstí (Pyrenean Sheepdog) - Pyrenejský ovčák s kratkou srstí je méně vzrušivý pes, avšak poslušnější než je Dlouhosrstý pyrenejský ovčák. V přítomnosti cizích lidí není tolik ostražitý a je velice veselý.

: předchozí 1 2 3 4
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Petr, zítra Svatopluk