Psí plemena

Psí plemena: > Portugalský vodní pes (Portuguese Water Dog) Portugalský vodní pes (Portuguese Water Dog) - Portugalský vodní pes je svéhlavý, odvážný a hašteřivý, avšak nenáročný pes, odolný proti únavě. Je to pes výjimečné inteligence, je přátelský, poddajný a poslušný, oddaný svému majiteli. Portugalský vodní pes však dává přednost svobodnému životu.
Psí plemena: > Posávský honič (Posavac Hound, Scent hound) Posávský honič (Posavac Hound, Scent hound) - Posázavský honič je vynikajícím lovcem. Loví především zajíce, dříve se používal i k honu jelenů. Je to přátelský a ohleduplný pes. Posázavský honič bývá vynikajícím společníkem.
Psí plemena: > Potrestání pejska (trest psa) Potrestání pejska (trest psa) - Opravdu máte důvod k potrestání svého miláčka ?
Psí plemena: > Pracovní psi (Working dog) Pracovní psi (Working dog) - Pracovní psi jsou skupinou plemen, které pracují, slouží a pomáhají člověku při nejrůznějších pracovních činnostech. Slouží především jako ochránci, záchranáři, pátrači, pastevci, hlídači, pátrači, a také jako tažní psi.
Psí plemena: > Pražský krysařík (Prague ratter) Pražský krysařík (Prague ratter) - Pražský krysařík je jemný mazlivý, zvědavý, čtverácký psík. Jeho hbitost je obdivuhodná. Při běhu je velice rychlý, obratný a neúnavný.
Psí plemena: > Předoperační vyšetření - pes (Veterinární zákroky) Předoperační vyšetření - pes (Veterinární zákroky) - Předoperační vyšetření je nabízeno všem majitelům pacientů, kteří se mají podrobit z nejrůznějšího důvodu nějakému zákroku.
Psí plemena: > Prevence nemocí psů (Diseases of Dogs) Prevence nemocí psů (Diseases of Dogs) - Je až k nevíře, kolik podivných dezinformací koluje doposud mezi chovateli.
Psí plemena: > Proč očkovat psy a proti čemu (Parvoviróza, koronaviróza, psinka, Infekční hepatitida, vzteklina aj.) Proč očkovat psy a proti čemu (Parvoviróza, koronaviróza, psinka, Infekční hepatitida, vzteklina aj.) - Dovolíme si tedy na několika řádkách zmínit se o nemocech, proti kterým by rozhodně každý pes a kočka měli být očkováni a proč.
Psí plemena: > Psí modlitba, psí zákony, pravidla Psí modlitba, psí zákony, pravidla - Co napsali nebo řekli o psech........znáte-li jiný, který jste tady nenašli, napište nám ho....
Psí plemena: > Psi špicovitého typu - Špicové (Spitz) Psi špicovitého typu - Špicové (Spitz) - Špicové jsou skupinou plemen služebních, loveckých a společenských psů, dávnověkého původu. Mají pevnou postavu, kompaktní trup a dobře vyvinutý a snížený hrudník.
Psí plemena: > Pudl (Poodle, Caniche) Pudl (Poodle, Caniche) - Pudl je známý svojí věrností, ochotou učit se a být vycvičený, které z něho udělaly obzvláště příjemného společníka. Pudl je poslušný, příkazy svého pána si dobře zapamatuje, a proto se také lehce cvičí.
Psí plemena: > Pudl pointer (Pudelpointer) Pudl pointer (Pudelpointer) - Pudl pointer (Pudelpointer) je oceňován německými lovci pro svoji vytrvalost, fyzickou dokonalost, ohromné pracovní přizpůsobení a rychlé a rozumné rozhodování. Je to odvážný a neúnavný pes, se kterým je možné lovit jeleny, lišky i rysy. Je velice klidný, s velkou sebekontrolou, a se zřetelným dravým instinktem.

: předchozí 1 2 3 4 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jiří, zítra Marek