Psí plemena

Psí plemena:  > Italský corso pes (Cane Corso Italiano) Italský corso pes (Cane Corso Italiano) - Italský corso pes je staré italské plemeno služebních psů ze skupiny molossu.
Psí plemena:  > Italský ohař (Bracco Italiano, Italian Pointing Dog) Italský ohař (Bracco Italiano, Italian Pointing Dog) - Italský ohař je houževnatý, otužilý a nepoddajný pes, který je dobře uzpůsoben všem typům lovu. Je spolehlivý, obdařený vynikající schopností rozumět, je však také poddajný a snadno se cvičí.
Psí plemena:  > Italský segugio krátkosrstý (Italian Short-haired Hound) Italský segugio krátkosrstý (Italian Short-haired Hound) - Italský segugio krátkosrstý je nadán velikou odolností a rychlostí. Je extrémně horlivý a svěží. Vyznačuje se měkkým výrazem a rezonantním, velmi příjemným hlasem.
Psí plemena:  > Italský spinone (Spinone Italiano, Italian Wire-haired Pointing Dog) Italský spinone (Spinone Italiano, Italian Wire-haired Pointing Dog) - Italská spione je dobrácký, přítulný, oddaný a nenáročný pes. Je známý již od 13. století.
Psí plemena:  > Italský volpino (Volpino Italiano) Italský volpino (Volpino Italiano) - Italský volpino je plemeno dekorativních miniaturních psů.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Hanuš, zítra Justýna