Psí plemena

Psí plemena:  > Holandský tulipánový pes (Hollandse Tulphond, Markiesje) Holandský tulipánový pes (Hollandse Tulphond, Markiesje) - Holandský tulipánový pes (Dutch Tulphond) je též nazýván markýzáček. Je to velmi společenský, milý a přítulný pes, charakteristický svým opatrným našlapováním.
Psí plemena:  > Honiči (Hounds) Honiči (Hounds) - Honiči(Hounds) jsou skupinou plemen loveckých psů toho nejstaršího původu. Byli prvními domestikovanými pomocníky člověka.
Psí plemena:  > Horský honicí pes (Mountain Cur) Horský honicí pes (Mountain Cur) - Horský honicí pes (Mountain Cur) je určený k lovu velkých kočkovitých šelem. Vyznačuje se tedy nebojácností, odhodláním, vytrvalostí a průbojností. Stopu vždy sleduje mlčky. Jeho chov ve městě se nedoporučuje.
Psí plemena:  > Hovawart Hovawart - Hovawart je věrný přítel a průvodce člověka, avšak familiárnost ve svém vztahu nesnáší.
Psí plemena:  > Hygenův honič (Hygenhund, Hygen Hound) Hygenův honič (Hygenhund, Hygen Hound) - Hygenův honič je silný pes, který je používán především při lovu. Jako společník nebývá příliš oblíbený, neboť je živější. Hygenův honič potřebuje zajistit pravidelnou zátěž.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Blanka, zítra Svatoslav