Psí plemena

Psí plemena:  > Francouzský buldoček (Bouledogue francais, French Bulldog) Francouzský buldoček (Bouledogue francais, French Bulldog) - Francouzský buldoček je družný, hravý, rozpustilý a důvtipný pejsek. Je velmi společenský, svého pána nadevše miluje. Francouzský buldoček je chápavým přítelem a kouzelným společníkem pro všechny členy rodiny.
Psí plemena:  > Francouzský dlouhosrstý ohař (French spaniel) Francouzský dlouhosrstý ohař (French spaniel) - Francouzský dlouhosrstý ohař je Urostlý, kompaktní, energický, dostatečně tělesně vyvinutý pes
Psí plemena:  > Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type, Braque Francais, type Gaascogne) Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type, Braque Francais, type Gaascogne) - Francouzský ohař krátkosrstý gaskoňského typu (French Pointing Dog Gascogne Type) je vstřícný, inteligentní a poslušný. Rychle a snadno se učí novým věcem, je dosti zvídavý. Nevyžadují tvrdou výchovu, plně postačí důsledná.
Psí plemena:  > Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu (French Pointing Dog - Pyrenean type) Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu (French Pointing Dog - Pyrenean type) - Francouzský ohař krátkosrstý, pyrenejského typu je vynikajícím společníkem, může žít jak na vesnici, tak bez obtíží také ve městě. Je to přátelský, poslušný a mírný pes, který se velmi snadno cvičí.
Psí plemena:  > Francouzský trikolorní honič (French Tricolour Hound) Francouzský trikolorní honič (French Tricolour Hound) - Francouzský trikolorní honič je silný a půvabný pes, s obrovskou zásobou energie. Je velmi rychlý a pohyblivý. Pokud mu zajistíte správnou výchovu, bude Vám velmi dobrým společníkem.
Psí plemena:  > Frízský ohař (Stabyhoun, Frisian Pointing Dog) Frízský ohař (Stabyhoun, Frisian Pointing Dog) - Frízský ohař (Stabyhoun) je výborným loveckým psem, s klidnou a přímou povahou, a spolehlivým přítelem.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Hanuš, zítra Justýna