Psí plemena

Psí plemena:  > Dovolená s pejskem, zahraničí (vycestování, doprava) Dovolená s pejskem, zahraničí (vycestování, doprava) - Celá řada majitelů společně se svými čtyřnohými kamarády si dnes celkem běžně užívají společně volných dní o letní i zimní dovolené.
Psí plemena:  > Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) - Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) je loajální a inteligentní pes, ze kterého dobrá výchova a správný výcvik udělají vysoce ceněného, celou rodinou oblíbeného psa, stejně jako cenného společníka pro lovce.
Psí plemena:  > Drever (Drever, Swedish Dachsbracke) Drever (Drever, Swedish Dachsbracke) - Drever je horlivý, houževnatý, občas poněkud tvrdohlavý a povahou vyrovnaný lovecký pes. Není agresivní, nervózní, ani plachý.
Psí plemena:  > Dunker (Dunker, Norwegian Hound) Dunker (Dunker, Norwegian Hound) - Dunker je klidný pes, s povahově dobrými vlastnostmi. Je charakteristický mírnou a přátelskou povahou, ušlechtilým vzhledem a sebejistým vystupováním.
Psí plemena:  > Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) - Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) je laskavý a přítulný pes, který nesnáší hrubé zacházení. Je přítelem a miláčkem všech, a ideálním pomocníkem při sportovním lovu.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Hanuš, zítra Justýna