Psí plemena

Psí plemena: > Bígl (Beagle) Bígl (Beagle) - Bígl (Beagle) je živý a pohyblivý, nikoliv však nadmíru temperamentní pes, který se nejlépe cítí na honu, doma a na návštěvách. Je přátelský, milý a nenáročný.
Psí plemena: > Bígl-Harier (Beagle Harrier) Bígl-Harier (Beagle Harrier) - Bígl-Harier je nadšený a vynikající lovec. V domácím prostředí je hodným, klidným a přátelským společníkem.
Psí plemena: > Billy Billy - Billy je silný a elegantní pes, který se vyznačuje svým neobvyklým zbarvením. Jako miláček rodiny je Billy naprosto spokojený, občas mu však neuškodí si s ostatními psy smečky trochu zazápasit.
Psí plemena: > Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) - Bílý švýcarský ovčák (Berger Blanc Suisse, White Swiss Shepherd Dog) je bdělý, živý a pozorný pes, směrem k cizím lidem je někdy mírně rezervovaný, nikdy však není bojácný, nervózní nebo agresivní.
Psí plemena: > Bišonek (Bichon frise) Bišonek (Bichon frise) - Bišonek je veselý a hravý malý pejsek, se živou chůzí, s kadeřavou, dlouhou, měkkou a sněžně bílou „labutí“ srstí a s vesele důstojným ocasem.
Psí plemena: > Bloodhound (Chien de Saint-Hubert) Bloodhound (Chien de Saint-Hubert) - Bloodhound patří k nejstarším evropským honičům, potřebuje aktivní a volné procházky. Bloodhound je velmi klidný a rozvážný pes, který je ke všemu živému mimořádně přátelský.
Psí plemena: > Bobtail (Old English Sheepdog) Bobtail (Old English Sheepdog) - Bobtail je mohutný, zavalitý pejsek, velice přátelský a vděčný společník dětí i dospělých.
Psí plemena: > Boloňský psík (Bolognese) Boloňský psík (Bolognese) - Odborné publikace uvádějí, že boloňáček je vážné až klidné povahy. Je to pejsek velmi přizpůsobivý, vhodný i pro začínající majitele. Lze s ním běhat agility, provozovat tanec se psem i canisterapii, ale klidně bude jenom domácím mazlíčkem.
Psí plemena: > Bordeauxská doga (Dogue de Bordeaux) Bordeauxská doga (Dogue de Bordeaux) - Bordeauxská doga se ve zkušených rukách jeví jako oddaný společník. Chová se přívětivě, svého pána i jeho děti zbožňuje.
Psí plemena: > Border kolie (Border Collie) Border kolie (Border Collie) - Border kolie je živý, velmi pozorný, rychlý, vytrvalý, chytrý, věrný a obratný pes.
Psí plemena: > Border teriér (Border Terrier) Border teriér (Border Terrier) - Border teriér byl vyšlechtěn na konci 18. století v hraniční oblasti mezi Anglií a Skotskem.
Psí plemena: > Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) - Bosenský hrubosrstý honič byl vyšlechtěn v Bosně v 19. století křížením loveckých psů. Je to přátelský pes s kouzelnými vlastnosti a charakterem. Má jediné přání, a to dobře sloužit svému pánovi.

: předchozí 1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Petr, zítra Svatopluk