Psí plemena

Psí plemena: > Australský chrt (Australian Greyhound) Australský chrt (Australian Greyhound) - Australský chrt je inteligentní a energický pes, vyšlechtěný pro hony na klokany. Občas však bývá neposlušný, proto potřebuje být vychováván pevnou a rozhodnou rukou.
Psí plemena: > Australský honácký pes (Australian Cattledog) Australský honácký pes (Australian Cattledog) - Australský honácký pes je výjimečně inteligentí a ostražitý pes, vyniká odvahou a vytrvalostí. Všestranně talentovaný pastýřský pes.
Psí plemena: > Australský ovčák (Australian Shepherd Dog) Australský ovčák (Australian Shepherd Dog) - Australský ovčák je ostražitý, silný, vytrvalý a učenlivý pes, který potřebuje hodně prostoru a pracovního vyžití.
Psí plemena: > Australský silky teriér (Australian Silky Terrier) Australský silky teriér (Australian Silky Terrier) - Australský silky teriér je reprezentativní, veselý rodinný pes.
Psí plemena: > Australský teriér (Australian Terrier) Australský teriér (Australian Terrier) - Australský teriér je malý lovecký pes milující pravidelné aktivity a dlouhé procházky.
Psí plemena: > Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne pointer) Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne pointer) - Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne Pointing Dog) je jemný a velmi laskavý pes, inteligentní a poslušný. Má velice silný a citlivý čich. Je vytrvalým, bystrým a náruživým lovcem.
Psí plemena: > Azavak, Azavažský chrt (Azawakh) Azavak, Azavažský chrt (Azawakh) - Azavak je živý a pozorný pes, který si však zachovává odstup. Je to ušlechtilý a hrdý saharský chrt, pes Tuaregů – králů pouště.
Psí plemena: > Balkánský honič (Serbski Gonic, Serbian Hound) Balkánský honič (Serbski Gonic, Serbian Hound) - Balkánský honič je milý, přátelský a laskavý pes, se živým temperamentem. Je velice spolehlivý a často až pozoruhodně přilnavý.
Psí plemena: > Bandog (Bandogge) Bandog (Bandogge) - Bandog je velmi inteligentní pes. Je výborní stráž domu a obránce rodiny.
Psí plemena: > Banjarský chrt, Bandžarský chrt (Banjara Greyhound) Banjarský chrt, Bandžarský chrt (Banjara Greyhound) - Banjarský chrt (Banjara Greyhound) je rázný, činorodý a aktivní pes, nezávislý, s dobrým a uvolněným pohybem. Je to velký, svalnatý a hladkosrstý chrt, který má velmi ušlechtilé proporce.
Psí plemena: > Barbet (Barbetб French Water Dog) Barbet (Barbetб French Water Dog) - Barbet je velice temperamentní, není však agresivní, ani nervózní. Je to povolný, vyrovnaný, přívětivý, učenlivý a poslušný pes.
Psí plemena: > Barzoj - Ruský chrt (Borsoi) Barzoj - Ruský chrt (Borsoi) - Barzoj - Ruský chrt vyžadují delší procházku ve volné přírodě

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   25... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Andrea, zítra Jonáš