Kočky

Kočky: > Předoperační vyšetření - kočky (Veterinární zákroky) Předoperační vyšetření - kočky (Veterinární zákroky) - Předoperační vyšetření je nabízeno všem majitelům pacientů, kteří se mají podrobit z nejrůznějšího důvodu nějakému zákroku.
Kočky: > Proč očkovat kočky a proti čemu (Rýma koček Leukotický komplex Panleukopenie Chlamydióza aj.) Proč očkovat kočky a proti čemu (Rýma koček Leukotický komplex Panleukopenie Chlamydióza aj.) - Uvedené vakcinační schéma je pouze informativní.
Kočky: > Ragdoll (Ragdoll Cat) Ragdoll (Ragdoll Cat) - Ragdoll je kočička, která se podle pravidel rodí vždy bílá, po pár dnech se však již začíná zbarvovat. Říká se jí
Kočky: > Rexi Rexi - Velice se poutají na člověka a dávají přednost jeho společnosti…
Kočky: > Ruffle (LaPerm) Ruffle (LaPerm) - Článek se připravuje...
Kočky: > Ruská modrá kočka (Russian Blue Cat) Ruská modrá kočka (Russian Blue Cat) - Ruské modré kočky vynikají neobvyklou krásou. Vyznačují se především oddaností svému majiteli a radostí z jeho společnosti.
Kočky: > Savanová kočka (Savannah Cat) Savanová kočka (Savannah Cat) - Savanová kočka je výsledkem zkřížení afrického servala a kočky domácí.
Kočky: > Selkirk-rex (Selkirk Rex) Selkirk-rex (Selkirk Rex) - Původní Selkirk-rex byl krátkosrstý. Křížením s Perskou kočkou jej takto vyšlechtil americký felinolog ze státu Montana, Jerry Newmann. Již od počátku plemene se evidují 2 druhy, dlouhosrstí a krátkosrstí.
Kočky: > Seychelská kočka (Seychellois Cat) Seychelská kočka (Seychellois Cat) - Seychelské kočky jsou stejně jako jejich další orientální příbuzní, inteligentní, extrovertní kočky, jejichž přítomnost v domácnosti nelze přehlédnout.
Kočky: > Siamská kočka (Siamese Cat) Siamská kočka (Siamese Cat) - Siamská kočka je lehká a elegantní. Plemeno vznikalo před více jak 600 lety na území Siamu, dnešního Thajska. Siamské kočky se vždy vysoce cenily a žily pouze na dvoře panovníků.
Kočky: > Sibiřská kočka (Siberian Cat) Sibiřská kočka (Siberian Cat) - Sibiřská kočka může přijetí jakékoliv královny zkrášlit, ba přímo vyzdobit. - takto charakterizují angličané Sibiřskou kočku. Je nezávislá, samostatná a sebevědomá. Doma je však válející se bytostí, s nadáním odstranit ze svého majitele jakýkoliv stres.
Kočky: > Singapurská kočka (Singapore Cat) Singapurská kočka (Singapore Cat) - Singapurská kočka je půvabná a živá kočka, plná života. Je zábavná a poslušná, v rodině bývá miláčkem všech dětí.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Adolf, zítra Milan