Kočky

Kočky: > Kočky ve filmech, pohádkách i písničkách (A day in the life of a cat) Kočky ve filmech, pohádkách i písničkách (A day in the life of a cat) - Kočky jsou bohatě zastoupeny v evropském folkloru: ve filmech, pohádkách a písničkách
Kočky: > Korat kočka (Korat) Korat kočka (Korat) - Korat je Hravá a temperamentní kočka, zároveň však velice žárlivá. Jde o jedno z mála 'čistých' plemen.
Kočky: > Krmení koček (Good feeding) Krmení koček (Good feeding) - Krmení koček je závislé na věku, plemene a pohlaví.
Kočky: > Kurilský bobtail dlouhosrstý (Kurilean Bobtail Longhair) Kurilský bobtail dlouhosrstý (Kurilean Bobtail Longhair) - Kurilský bobtail dlouhosrsty je silná, elegantní kočka…
Kočky: > Kurilský bobtail krátkosrtsý (Kurilean Bobtail Shorthair) Kurilský bobtail krátkosrtsý (Kurilean Bobtail Shorthair) - Kurilský bobtail krátkosrtsý je plemeno koček, narozených v Sejsmické oblasti, které měli schopnosti předvídat a upozorňovat na blížící se zemětřesení a povodně.
Kočky: > Kymerská kočka (Cymric Cat) Kymerská kočka (Cymric Cat) - Kymerská kočka je velice klidná a poslušná kočka. Zvláštním znakem je jejich způsob přemisťování. Její skoky jsou podobné skokům králíka.
Kočky: > Léčba interních onemocnění (Veterinární zákroky) Léčba interních onemocnění (Veterinární zákroky) - V mnoha případech je nezbytné dlouhodobé podávání antibiotik k zabránění růstu patologické bakteriální mikroflóry ve střevech a aplikace vitamínů.
Kočky: > Mainská mývalí kočka (Maine Coon) Mainská mývalí kočka (Maine Coon) - Mainská mývalí kočka se obtížně přizpůsobuje životu v bytě a vyžaduje volný výběh. Líbezně a tiše mňouká, miluje spaní na těch nejnevhodnějších místech.
Kočky: > Manská kočka (Manx) Manská kočka (Manx) - Charakteristickým znakem Manské kočky je zcela chybějící ocas nebo jeho přítomnost zastoupena pouze 2 až 3 obratli.
Kočky: > Mekong-Bobtail (Mekong Bobtail Cat) Mekong-Bobtail (Mekong Bobtail Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Munchkin kočka (Munchkin Cat) Munchkin kočka (Munchkin Cat) - Dospělý Munchkin kočka je velice zábavné a zvědavé, stejně jako její koťata. Plemeno se vyznačuje svými zkrácenými končetinami.
Kočky: > Nebelung (Nebelung Cat) Nebelung (Nebelung Cat) - Článek se připravuje...

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zbyněk, zítra Adolf