Kočky

Kočky: > Himalájsko-perská kočka (Himalaya Сat) Himalájsko-perská kočka (Himalaya Сat) - Himalájsko-perské kočky jsou hraví, přítulní, někdy odvázaní, někdy pyšně zdrženliví.
Kočky: > Historie domácí kočky (Původ koček) Historie domácí kočky (Původ koček) - Historie domácí kočky: Dle archeologických zpráv se kočky usadily spolu s člověkem v době, kdy on sám začal vést usedlý život.
Kočky: > Household Pet (Serengeti Cat) Household Pet (Serengeti Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Japonský bobtail (Japanese Bobtail Cat) Japonský bobtail (Japanese Bobtail Cat) - Japonský bobtail často při sezení zdvihá přední tlapu, což značí dobrou věc, přináší úspěch a štěstí…
Kočky: > Japonský bobtail dlouhosrstý (Pixie-Bob) Japonský bobtail dlouhosrstý (Pixie-Bob) - Článek se připravuje...
Kočky: > Kanaani (Kanaani Cat) Kanaani (Kanaani Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Kardiologie (Veterinární zákroky) Kardiologie (Veterinární zákroky) - Odhalit onemocnění srdce je otázkou včasného vyšetření pacienta, jinými slovy, pacient se nejprve musí dostavit včas k lékaři - specialistovi, aby bylo možné onemocnění potvrdit.
Kočky: > Kartouzská kočka, Šartréz (Chartreux Cat) Kartouzská kočka, Šartréz (Chartreux Cat) - Kartouzská kočka je klidná, přátelská a přizpůsobivá, zároveň však smělá a odvážná. Mívá velice pevné zdraví.
Kočky: > Kastrace - ano či ne? (Kittens) Kastrace - ano či ne? (Kittens) - Kastrace je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraňovány pohlavní orgány a tím je trvale zajištěna nemožnost daného jedince rozmnožovat se.
Kočky: > Keltská krátkosrstá kočka (Celtic Shorthair) Keltská krátkosrstá kočka (Celtic Shorthair) - Keltská krátkosrstá kočka pochází z britských ostrovů, kde se postupem času vyvinula z průměrných evropských domácích koček zcela přirozeně, bez úmyslného chovatelského výběru.
Kočky: > Klíšťata a Borelióza (Napadení psů a koček klíšťaty) Klíšťata a Borelióza (Napadení psů a koček klíšťaty) - Napadení psů a koček klíšťaty je velký problém a hned pro začátek bychom si měli uvědomit skutečnost, že v současné době neexistuje preparát, který by je stoprocentně ochránil před těmito nepříjemnými parazity.
Kočky: > Kočka domácí (Domestic cat) Kočka domácí (Domestic cat) - U bezplemenných koček existuje nekonečná variabilita barevných variací. V západní Evropě se přirozeným způsobem zformovala ta plemena koček domácích, pro která je charakteristickým znakem modrá barva.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zbyněk, zítra Adolf