Kočky

Kočky: > Bombajská kočka (Bombay cat) Bombajská kočka (Bombay cat) - Bombajská kočka - plemeno s nádherným, přítulným a snášenlivým charakterem.
Kočky: > Brazilian Shorthair (Brazilian Shorthair Cat) Brazilian Shorthair (Brazilian Shorthair Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) - Britská krátkosrstá kočka je klidná a přítulná. Vyšlechtěná ve druhé polovině 19. století křížením anglických domácích koček s perskými.
Kočky: > Britská krátkosrstá kočka (colourpoint) (Kitten in the house) Britská krátkosrstá kočka (colourpoint) (Kitten in the house) - Britská krátkosrstá kočka je asi nejpopulárnější z britských krátkosrstých koček je Britská modrá, zatímco Britská bílá je považována za jakýsi symbol dokonalosti pro svoji čistou bílou srst.
Kočky: > Burma (Sacred Birman Cat) Burma (Sacred Birman Cat) - Plemeno koček - Burma bylo opěvované již v dávnověké „Knize básní o kočkách“ a počítalo se mezi posvátná zvířata.
Kočky: > Burmilla (Burmila Cat) Burmilla (Burmila Cat) - Burmilla je plemeno neagresivních koček, s vyrovnaným a hravým charakterem.
Kočky: > CCA (Canadian Cat Association) CCA (Canadian Cat Association) - CCA vznikla v roce 1961 a je jedinou chovatelskou organizací v Kanadě.
Kočky: > CFA (Cat Fanciers Association) CFA (Cat Fanciers Association) - CFA je nejvýznamnější felinologická organizace v Americe, založena v roce 1906
Kočky: > CFF (Cat Fanciers´ Federation) CFF (Cat Fanciers´ Federation) - Většina klubů CFF se nachází na severovýchodě USA.
Kočky: > Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) - Pro majitelé rizikových plemen je nejdůležitější /vedle prevence/ včasné rozpoznání příznaků a následné zajištění ošetření na specializovaném pracovišti, které je schopno tuto problematiku zvládnout.
Kočky: > Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) - Cizí tělesa jsou jednoduše takové předměty v zažívacím aparátu, které tam zkrátka nepatří.
Kočky: > Co dělat, když kočka nebo jiné zvíře poraní (Injuries) Co dělat, když kočka nebo jiné zvíře poraní (Injuries) - Pokousání člověka kočkou či jiným teplokrevným živočichem je vždy nepříjemná věc pro obě strany.

: předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zbyněk, zítra Adolf