Kočky

Kočky: > UFO (United Feline Organisation) UFO (United Feline Organisation) - UFO, jejím cílem je pracovat tam, kde jiné chovatelské organizace koček nikdy nepůsobily.
Kočky: > Ural-Rex (Urals Rex Cat) Ural-Rex (Urals Rex Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Vnější parazité kočky (Ticks and fleas) Vnější parazité kočky (Ticks and fleas) - Je až s podivem, jak se ještě v dnešní době bere na lehkou váhu napadení koček blechami.
Kočky: > Výchova koček (Breeding) Výchova koček (Breeding) - Výchovame-li kočku v domě, musíme ji naučit návyky hygieny, především používání toalety na vyhraněném místě.
Kočky: > Výstavní třídy (certifikat CFF) Výstavní třídy (certifikat CFF) - V hodnostních třídách se mohou vystavovat pouze ta zvířata, která mají odpovídající certifikát CFF.
Kočky: > Výstavy koček (Exhibitions) Výstavy koček (Exhibitions) - Výstavy koček se pořádají s cílem nejen klasifikovat čistokrevná plemena koček, ale také k zušlechťování samotné chovné práce a propagaci kočičích plemen.
Kočky: > WCF (World Cat Federation) WCF (World Cat Federation) - WCF je větší mezinárodní organizace sdružující milovníky koček
Kočky: > York (York Cat) York (York Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Zbarvení Chokolate point (Care of hair) Zbarvení Chokolate point (Care of hair) - Srst je barvy slonové kosti.
Kočky: > Zbarvení Color-point (Color-point) Zbarvení Color-point (Color-point) - U color-pointů rozlišujeme 20 různých barevných variant.
Kočky: > Zbarvení Red-point (Red-point) Zbarvení Red-point (Red-point) - Tělo má bílé barvy, někdy s meruňkovým nádechem.
Kočky: > Zbarvení Seal-point (Seal-point) Zbarvení Seal-point (Seal-point) - Má jasné a svítící oči, sytě modré barvy. U dospělých koček je ucelená maska na čumáčku s ušima spojena proužky, koťata se však rodí bez proužků.

: předchozí 1...   10 11 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Adolf, zítra Milan