Fotoalbum: provozní podmínky

seznam alb vytvořit / organizovat moje alba
Uživatel služeb Serveru CelýSvět prohlašuje, že:

a) fotografii pořídil osobně, a že má neomezená práva poskytovat dalším osobám práva jejího užití v neomezeném rozsahu,

b) osoby zachycené na jím pořízeném snímku (snímcích) souhlasí se zveřejněním tohoto snímku (snímků) na internetovém portálu www.celysvet.cz.


Fotografii, které:

a) mají neetický obsah (propagují pornografii, násilí, vulgaritu, rasovou nesnášenlivost atd.),

b) jsou opatřeny vulgárním či jinak pohoršujícím popiskem,

c) byly dle informací dostupných organizátorovi pořízeny jiným autorem, BUDOU VYMAZÁNY !!!

Organizátor si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit pravidla, či fotoalbum úplně zrušit bez udání důvodu.

Tato služba je poskytována zdarma a se neočekává, že bude použita k hostovaní obrázků pro velké rozsahy webových stránkách a inzertních serverů.

Při nesplnění podmínky, že budete poskytovat viditelný odkaz přímo na původní stránku na www.celysvet.cz, váš přístup na stránku bude zrušen a jakýkoli obsah, který jste na stránku uložili, bude smazán a to bez upozornění předem.

Celysvet.cz si ponechává plné právo zrušit váš přístup na stránku a smazat jakýkoli obsah, který jste na stránku uložili, a to bez upozornění předem, tak jak uznáme za vhodné. Celysvet.cz používáte na vlastní riziko a Celysvet.cz nenese žádnou odpovědnost za případné poškození anebo ztrátu souborů, jako důsledku používání Celysvet.cz. Pokud se setkáte s jakýmkoli porušením Podmínek používání, prosím oznamte to ZDE.

Uživatel je povinen pravidelně se seznamovat se změnami Podmínek. Bude-li uživatel pokračovat v používání služeb Serveru po provedení těchto změn Správcem, má se za to, že se změnami Podmínek bez výhrad souhlasí.

Provozovatel je oprávněn poskytování služeb serveru Celysvet.cz uživateli jednostranně ukončit a to výpovědí doručenou na e-mailovou adresu uvedenou při registraci.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je portál CelySvet. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže. Organizátor shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Květoslava, zítra Vratislav